hit tyzdna zvisly
smad

Výtvarné techniky, umenie

zoradiť podľa
 
rozšírený filter základný filter
cena:
vlastnosť:
jazyk:
Zobraziť po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   22 posledná následující

Divoký kvet

( Drew Barrymore )
Vydavateľstvo: Motýľ
Jazyk: slovenský
Dostupná pre:
Herečku Drew Barrymorovú netreba nijako výnimočne predstavovať. Je dobre známa už z čias, keď si v detstve zahrala v slávnom filme E. T – Mimozemšťan, a tiež z mnohých ďalších filmov, prevažne rodinných komédií. Svoj sen...
ušetríte 32%
ibux cena 8,80 €
 
 

Terapia kultúrou

( Magda Vášáryová )
Vydavateľstvo: Slovart
Jazyk: slovenský
Dostupná pre:
Matej Bel napísal: „Nevzdelanosť je obluda, ktorá znova a znova vystrkuje svoje rohy, aj keď jej bola odťatá hlava." Tento výber základných kultúrnych znalostí, či už pôvodom zo Slovenska alebo zo sveta je výsostne subjektívny...
ušetríte 31%
ibux cena 6,90 €
 
 

Milan Rúfus

( Imrich Vaško )
Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ
Jazyk: slovenský
Dostupná pre:
Prvá, dlhoočakávaná kniha o našom najväčšom básnikovi posledných desaťročí. Imrich Vaško ju začal písať ešte za života Milana Rúfusa. Ide o jedinečnú výpoveď zasväteného znalca Rúfusovho diela a jeho blízkeho priateľa...
ušetríte 33%
ibux cena 5,50 €
 
 

Stano Radič - Majster nenápadnej pointy

( Rastislav Piško )
Vydavateľstvo: Ikar
Jazyk: slovenský
Dostupná pre:
Osud tých, ktorí si dobrovoľne vybrali život v gete podceňovaného humoru, je často nespravodlivý. Šašovia a klauni, ktorí nás zabávajú, sa iba zriedka dostanú do panteónu veľkých osobností. Zostávajú však v srdciach svojho publika.
ušetríte 31%
ibux cena 8,90 €
 
 

Total Recall

( Arnold Schwarzenegger )
Vydavateľstvo: EDITORES
Jazyk: slovenský
Dostupná pre:
Jeho príbeh je jedinečný a jedinečne zábavný. Arnold osobne ho brilantne rozpovie na stranách knihy Total Recall. Narodil sa v časoch hladomoru v malom rakúskom meste ako syn prísneho policajného náčelníka. Sníval o tom, ako odíde do Ameriky a stane sa šampiónom v kulturistike a filmovou hviezdou.
ušetríte 30%
ibux cena 15,30 €
 
 

Jej mesto v jeho svete? Rodový pohľad na previazanosť urbánneho a rustikálneho v poézii Lýdie Vadkerti-Gavorníkovej a Jozefa Mihalkoviča.

( Derek Rebro )
Vydavateľstvo: ASPEKT
Jazyk: slovenský
Dostupná pre:
"Literárny vedec Derek Rebro využíva v monografickej práci Jej mesto v jeho svete? rod ako analytickú kategóriu, aby z dosiaľ nezohľadňovaných východísk preskúmal zložité vzťahy urbánneho a rustikálneho vo vybraných zbierkach Lýdie Vadkerti-Gavorníkovej a Jozefa Mihalkoviča.
ušetríte 30%
ibux cena 9,70 €
 
 

Buď silná

( Demi Lovato )
Vydavateľstvo: Tatran
Jazyk: slovenský
Dostupná pre:
Pre superhviezdu Demi Lovato je život veľkou cestou – čas dosahovania nádherných úspechov. Demi má na konte niekoľko platinových albumov a dlhé roky hviezdi na televíznych obrazovkách. Prekonala pestrú paletu prekážok od závislosti po depresiu a celý čas sa nevzdávala pátrania po ...
ušetríte 14%
ibux cena 11,90 €
 
 

Keď ja cítim teba

( Jaroslav Mráz, Mona RUBENS Homolová )
Vydavateľstvo: Allycom, s.r.o.
Jazyk: slovenský
Dostupná pre:
Zbierka Keď ja cítim teba je dôkazom, že city a pocity sú univerzálnym jazykom. Ja ako Autor veršov sa vciťujem do pocitov  Moniky ako Fotografky pri ich tvorbe. Odrážajú ako na mňa pôsobia, pričom vznikli o viac ako rok skôr.  Verše spolu s fotografiami sa navzájom dopĺňajú a ponúkajú tak bohatší..
 
ibux cena 0,00 €
 
 

Len mi neuleť

( Ján Petro )
Vydavateľstvo: MEA2000 o.z.
Jazyk: slovenský
Dostupná pre:
Kniha s prozaickou tvorbou známeho hudobného skladateľa a literáta Jána Petra. Krídla patria vtákom, kúzla bohom, kvety prírode a láska nám. Veľa veci sa robiť nesluší, ktoré nás robili šťastnými... Občas sa karta obráti, niekto sa niekde zatúla a niekto sa nikdy nevráti.
 
ibux cena 6,00 €
 
 

Fotografujeme digitální zrcadlovkou

( Luděk Bouška, Martin Lukeš )
Vydavateľstvo: Grada
Jazyk: český
Dostupná pre:
Začínáte se zrcadlovkou a chcete mít rychle výsledky jako profesionál? Nechte si poradit od dvou výtečných fotografů-lektorů, kteří vědí, s čím se nejvíce trápí začátečníci i co zajímá ty pokročilejší.
ušetríte 15%
ibux cena 14,25 €
 
 
Zobraziť po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   22 posledná následující

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline